• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklememerkezi.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Kredi Kartı ile Avea Kontör (TL) Yükleme

Kredi Kartı ile Avea Kontör (TL) Yükleme Avea GSM servisi kurulmuş olduğu günden beri yaptığı yatırımlar ve gerek servis ağını gerekse baz istasyonu genişletmesiyle Türkiye’deki 3 büyük operatör servisinden biri olmuştur. Web sitemizden Avea Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle 7/24 yapmanız mümkündür.
Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Avea kontör yüklemelerinizin dışarıdan veya avea’nın kendisinden yaptığınız yüklemelerden hiçbir farkı yoktur. Avea tarafından yapılan tarifelere göre tüm kanpanyalar istisnasız olarak geçerli olacaktır. Avea doya doya konuşabilmeniz, mesajlaşabilmeniz ve internete girebilmeniz için ihtiyaca göre birçok tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.
Not: Avea kontör yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden Operatör kısmında ‘’Avea’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçmeniz ve yükle butonuna bastıktan sonra kredi kartınızla ödeme yapmanız halinde mümkün olacaktır. Web sitemizden yapabileceğiniz Avea Kontör Yükleme tutarları şu şekildedir;
Avea 7 TL
Avea 10 TL
Avea 20 TL
Avea 30 TL
Avea 50 TL