• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklememerkezi.com

NASIL TL YÜKLERİM ?

Nasıl TL Yüklerim

tlyuklemeci.com  nedir?

tlyuklemeci.com Avea, Turkcell, Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan online Kontör / TL yükleme sitesidir.

Neden tlyuklemeci.com' i kullanmalıyım?

Avea, Turkcell, Vodafone  Kontör / TL lerini  internete erişebildiğiniz her yerden, evinizden, ofisinizden rahatlıkla yüklersiniz.

5 ile 1000 Kontör / TL arasında dilediğiniz miktarda Kontör / TL  yükleyebilirsiniz.

Bir cep telefonu numarasıyla kolayca üye olabilirsiniz.

Sisteme kaydettiğiniz hiçbir cep numarasından, isteğiniz dışında kontor düşülmez. ve ücret alınmaz. 

Dilediğiniz cep telefonuna kontör yükleyebilirsiniz. İster kendi telefonunuza ister yakınlarınızın telefonlarına parça kontör yükleyebilirsiniz.

Fiziksel kartla yapılan yüklemelerdeki kampanyalardan, tlyuklemeci.com' den yapılan yüklemelerde de faydalanabiliyor muyuz?

tlyuklemeci.com'den yüklenen kontörler ile fiziki olarak yüklenen kontörler arasında, kampanyalar açısından hiçbir fark yoktur. Çünkü tlyuklemeci.com Avea, Turkcell, Vodafone'un resmi satış kanallarından yükleme yapmaktadır.

Tek bir hesapla hem  Kontör / TL yükleyebilirsiniz.

tlyuklemeci.com üzerinden yüklenen kontörün, Avea, Turkcell, Vodafone bayilerinde satılan kartlarla yüklenen kontör fiyatlarından farkı var mı?

tlyuklemeci.com in fiyatları ürünler sayfamız üzerinden tüm müşterilerimize gösterilemekte ve alışverişiniz sırasında kredi kartınızdan çekilecek olan tutar ayrıca belirtilecektir.

Üyelik için herhangi bir bedel alınıyor mu?

Hayır, üyelik tamamen ücretsizdir.

Satın aldığım Kontör/TL leri kargo ile mı yolluyorsunuz?

Hayır, sitemizde satılan Kontör / TL  leri otomatik olarak hattınıza yüklenir. Herhangi bir şekilde kargo ile teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığımız Kontör / TL leri iade edebilir miyiz?

Hayır, sitemizde satılan Kontör / TL  ler direkt hattınıza yüklendiği için herhangi bir şekilde iade söz konusu değildir. Sitemizde satılan kontör fiziksel bir ürün olmayıp tamamen sanal bir üründür.

Kredi kartımı çaldırdım çalıntı kart ile bu siteden alış veriş yapılabilir mi?

- Hayır, tlyuklemeci.com'den alışveriş yapabilmek için sadece güvenli alışveriş şifresiyle alışveriş yapılabilmektedir (3DSecure sistemi).

Daha önce yapmış olduğum yüklemeleri görebilir miyim?

Evet, "Önceki Siparişler" sayfasında, istediğiniz tarih aralığındaki işlemlerinizi görebilirsiniz.

Yurt dışındaykende kontör yükleyebilir miyim?

Evet, internet erişimine sahip olduğunuz heryerden kontroyukleme.net 'i kullanarak anında yükleme işlemi yapabilirsiniz.

tlyuklemeci.com şifremi başkaları bilirse, işlem yapabilirler mi?

Hayır, şifreniz başkaları tarafından öğrenilse bile, kredi kartı bilgileriniz sisteme kaydedilmediği için ve internet alışveriş şifresini(3DSecure şifresi) bilmeden alışveriş yapamaz.

Üye olmanın ne gibi bir avantajı vardır? Üyelik olmadan kontör yükleyemez miyim?

Hayır. Üyelik sistemi değerli müşterilerimizin güvenliği için önemlidir. Bu yüzden üye olduktan sonra yükleme yapabilirsiniz. 

Size nasıl ulaşabilirim?


Her türlü soru ve şikayetlerinizi pazartesi-cumartesi - 09:30 - 18:00 saatleri arasında iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.