• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklememerkezi.com

NASIL TL YÜKLERİM ?

Gizlilik Politikası

Yapacağınız işlemlerde güvenlik her zaman en ön plandadır.
Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz  hiçbir bilgisi kayıt edilmez ve her işlemde yeniden girilmesi istenir, tüm kart bilgileri işlem yaptığınız bankaya gönderilir. 
Ayrıca ödeme sayfasında SSL 1024 sertifikası ile bilgiler şifrelenir ve ödeme işlemleri sadece 3D Secure güvenlik yöntemi ile yapılır.

tlyuklememerkezi.com çağdaş, güçlü, teknoloji anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet satış amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından  sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet satış amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, tarafımızdan kısıtlanmıştır..

tlyuklememerkezi.com sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.  

tlyuklememerkezi.com bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. tlyuklememerkezi.com'in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, tlyuklememerkezi.com bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.  

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan tlyuklememerkezi.com sorumlu değildir.

tlyuklememerkezi.com, destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.  

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, tlyuklememerkezi.com e aittir. Web Sitemiz'in içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları tlyuklememerkezi.com'e saklıdır.   

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. 
Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda müşteri hizmetlerimize danışmaktan tereddüt etmeyiniz.