• (0286) 212 3290
  • info@tlyuklememerkezi.com

KURUMSAL

Firmamız Hakkında

İletişim sektöründeki 8.yılını yaşayan firmamız son 2 yıldır Korkmaz İletişim adıyla hizmetine devam etmektedir.Türkiye çapında tam-parça ve kazı konuş kart kontör piyasasında hatırı sayılır bir yere sahip olan firmamız 500 ün üstünde perakende satış yapan bayi ağına sahiptir.

Firmamız bu tecrübe ile sektörde özel bir yere sahiptir. Bu sektörü bilen bilir ki güçlü olmayanlar ayakta duramaz. Ve biz diyoruz ki bizim işimizde gücümüzde iletişimdir!

Biz sistemimizin altyapısındaki gelişmiş teknolojiye güveniyoruz. Korkmaz İletişim olarak kendimizi, gerek yazılımlarımız ile gerekse teknolojik cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimize maddi ve manevi sorumlu hissediyoruz. Bu nedenle kontör(TL) gönderim hızı bizim için önemli bir konudur.Bu yüzdendir ki firma olarak her ay teknolojik araştırma-geliştirme bölümümüze ödenek ayırmaktayız. Buradaki amaç kaliteli hizmeti sizlere herkesten önce ve güvenilir bir yolla ulaştırmaktır.

8 yıllık tecrübe ile internet üzerinden hemen kontör(TL) yükleme hizmetimizi başlattık. Gerek teknik personelimiz gerekse altyapımız ile güven veren ticaretimize devem etmenin haklı grurunu yaşamaktayız.

Burak KORKMAZ (Korkmaz İletişim Genel Koordinatörü)